همکاری با مدرسه تحول فردی

همکاری و تدریس شما با مدرسه تحول فردی کمک به دیده و شناخته شدن دانش و تخصص شما عزیزان در حیطه های آموزشی مختلف به وسعت کل کشور و حتی جهان می شود. آموخته ها و تجربه هایی که تا قبل از تدریس و همکاری با مدرسه تحول فردی محدود به زمان و جغرافیا بود، به کمک هم اوج گرفته و به سوی جهانی شدن می شتابیم.
شعار ما در مدرسه تحول فردی، “هوشمندانه انتخاب کن، خوب کار کن، سخت زحمت بکش تا جایی که موفقیت‌هات به جای خودت برات حرف بزنن ”

 

مراحل درخواست همکاری با مدرسه تحول فردی

 

همکاری با مدرسه تحول فردی

 

 

شرایط و قوانین

استاندارد و کیفیت های لازم از نظر مدرسه تحول فردی برای تولید ویدئوهای آموزشی

۱- ویدئو معرفی

نکته: پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی معرفی شما حداکثر سه دقیقه باشد.

ویدئوی معرفی شامل توضیحاتی در مورد اطلاعاتی است که در این دوره به کاربران انتقال داده می‌شود.

ویدئوی معرفی مناسب شما، به کاربران کمک می‌کند تا با اعتماد بیشتری محتوای شما را برای یادگیری انتخاب نمایند. پس در ضبط آن حساسیت ویژه ای را به کار ببرید.

 

موضوعاتی که بهتر است در ویدئوی معرفی به آن اشاره کنید شامل موارد زیر می‌شود:

نکته: معرفی مدرس دوره

سابقه کاری

موضوع دوره و مطالب یا سرفصل هایی که در دوره به آن اشاره خواهد شد

بیشتر این دوره برای چه کسانی مناسب است

این دوره پیش نیاز دارد یا نه؟

در انتها گذراندن آموزش های این دوره کاربران به چه چیزی دست خواهند یافت

 

کیفیت تصویر

نکته: نرم افزار Camtasia نرم‌افزار مناسبی برای ضبط و ادیت ویدئوهای آموزشی است و به شما این امکان را می‌دهد که در صورت نیاز، صدا و تصویر را به صورت جداگانه با نرم‌افزارهای مختلف ضبط کرده و وارد این نرم افزار کنید. پیشنهاد می‌کنیم آموزش ضبط ویدئوی آموزشی توسط کمتاسیا را ببینید تا بتوانید آموزش باکیفیت‌تری تولید کنید..

اندازه تصویر در ویدئوی آموزشی باید به گونه‌ای باشد که کاربر بتواند به راحتی جزئیات تصویر را مشاهده و آموزش را دنبال کند.

مدرسه تحول فردی محتوای آموزشی را به نام خود شما منتشر می‌کند. درون محتوای ویدئویی تبلیغات نکنید، یا زیرنویس و واترمارک در آموزش بگذارید. البته این به معنای آن نیست که نیازی به معرفی خودتان نیست.

 

کیفیت صدا

نکته: صدای رسا و با کیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی ما است. خریداران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد.

برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون گران‌قیمت ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط با سیستم‌ها، تنظیمات و میکروفون‌های مختلف صدای خود را تست کنید.

در آموزش های خودتون از موسیقی استفاده نکنید.

 

ارسال درخواست همکاری

 

تدریس در مدرسه تحول فردی

 

نکته: لینک نمونه می‌تواند قسمتی از ویدئوی معرفی دوره شما یا هر ویدئوی آموزشی دیگری باشد که تا به حال ضبط کرد‌ه‌اید.

 

ضبط محصول

اگر محصول با کیفیت در حال حاضر ندارید می توانید در استدیو ما محصول خود را با کیفیت عالی ضبط کنید

 

تاییدیه نمونه اولیه

چگونگی ارسال کل دوره :

بعد از آنکه نمونه ویدیوی آموزشی شما توسط کارشناسان محتوای مدرسه تحول فردی تایید شد، می‌توانید دوره را به صورت کامل برای ما ارسال کنید.

ابتدا ویدیوها را به ترتیب شماره، همراه فرم دوره، فایل پروژه و در صورت تمایل، تصویر مورد نظر برای بنر دوره را در یک فایل zip قرار داده و آن را در یک وب‌سایت هاستینگ مانند مدیافایر آپلود کرده و در آخر لینک آن را به ایمیل ارسال کنید.

حداقل مدت زمان دوره ۳۰ دقیقه می‌باشد.

تصویر ارسالی شما باید حداقل در سایز   بوده و بعد از تایید تیم طراحی در بنر دوره شما استفاده خواهد شد. (در صورت عدم ارسال تصویر هنگام ارسال دوره، امکان تغییر بنر دوره وجود ندارد)

در صورت عدم دسترسی به اینترنت پر سرعت یا محمدود بودن ترافیک حجمی ، می توانید فایل های دوره خود را از طریق پیک یا پست برای ما ارسال نمایید.

 

قرار گرفتن روی سایت

این امکان برای شما وجود دارد که محصول خود را در صفحه اول سایت قرار بدید تا بیشتر دیده شوید و فروش بهتری داشته باشید

درصد همکاری

بعد از تایید محصول شما توسط کارشناس با توجه به نوع محصول و قیمت گذاری که انجام می شود درصد سود شما مشخص می شود که این درصد به دو صورت اشتراکی یا درصد ثابت از فروش محصول شما می باشد.

 

 کسب درآمد

در پنل اختصاصی شما در سایت مدرسه تحول فردی می توانید اینفو گرافی کاملی از فروش محصولات، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان را برای آنالیز بهتر و بالا بردن کیفیت کارتان ببینید.نحوه تسویه حساب و پرداختی از ۲۸ هر ماه با در خواست شما مقدور می باشد که مدرسه تحول فردی در پایان هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.